Jak se přihlásit na vybraný seminář

 

Aktuálně vám nabízíme více než 30 seminářů pro učitele, poradenské pracovníky ve školách a vedoucí pracovníky ze škol. Přehled nabízených kurzů najdete zde.

Na semináře je možné se přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

  1. Online prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je součástí informací o semináři - formulář stačí vyplnit a kliknout odeslat. Po odeslání vám přijde kontrolní email s rekapitulací odeslaných údajů a informacemi o vybraném semináři. Pokud Vám tento potvrzovací email nepřijde, nebyla vaše přihláška odeslaná - zkuste to prosím ještě jednou. Po obdržení přihlášky Vás následně budeme kontaktovat, potvrdíme vám zařazení mezi účastníky semináře a zašleme vám pozvánku na seminář s podrobnými informacemi o jeho organizaci. 
  2. Prostřednictvím přihlášky, která je k dispozici ke stažení u jednotlivých seminářů - přihlášku ve formátu Word si stáhněte do svého počítače, vyplňte ji a následně pošlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přihlášku nám můžete zaslat také poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00 Brno. Po obdržení přihlášky vám potvrdíme její přijetí, zařazení mezi účastníky semináře a pošleme vám pozvánku na seminář s podrobnými informacemi o jeho organizaci.     

Pokud by vám nevyhovoval nabízený termín a přesto byste měli zájem se na kurz přihlásit, můžete si u každého kurzu stáhnout předběžnou nezávaznou přihlášku, vyplnit ji a elektronicky poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . My vás oslovíme, jakmile bude stanovený další termín pro konání semináře. 

Semináře realizujeme převážně v Brně - od ledna 2016 nově v učebně společnosti Everesta na ulici Stránského 28. Od roku 2015 vybrané semináře realizuje také v Třebíči a ve Zlíně ve spolupráci s místními základními školami a v Novém Jičíně ve spolupráci s Krajným zařízením pro vzdělávání pedagogických pracovníků. Více informací o místech konání a termínech najdete u jednotlivých seminářů. 

Většinu seminářů můžeme realizovat i jako semináře pro školní sborovnu. V případě zájmu nás kontaktuje na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 777 048 177.