Aktuální nabídka materiálů pro práci s diferencovanou třídou

OD 28. 8. 2023 JE OPĚT MOŽNÉ NAŠE VÝUKOVÉ MATERIÁLY OBJEDNAT. PRO MATERIÁLY JSME NAŠLI NOVĚHO VÝROBCE I DISTRIBUTORA A VĚŘÍME, ŽE PROCES OBJEDNÁNÍ I DISTRIBUCE BUDE PROBÍHAT K VAŠÍ SPOKOJENOSTI.

Naše výukové materiály jsou určené pro učitele a mají jim usnadnit přípravu a samotnou výuku ve třídě, ve které se široké spektrum žáků - žáci dobře nadaní, žáci průměrní a podprůměrní, žáci s různou mírou motivace ke školní práci a žáci s různými speciálními vzdělávacími potřebami. Nejen díky distanční výuce se v posledních letech rozdíly mezi žáky v rámci jedné třídy zvětšují a diferencovaná výuka nejen s využitím našich výukových materiálů může být cestou, jak vyučovací proces zefektivnit. Je stále více důležité promýšlet cíle výuky a její organizaci tak, aby se všichni žáci mohli do vzdělávacích aktivit zapojit a díky tomu se mohli posouvat v rámci svých vzdělávacích možností.

Nabízíme vám sady výukových materiálů do různých předmětů na pro 1. i 2. stupeň základních škol i nižší ročníky víceletých gymnázií. Jedná se o soubory laminovaných karet formátu A6 a pracovních listů s úkoly různé úrovně. Všechny sady obsahují karty nebo pracovní listy se zadáním úkolů a karty nebo pracovní listy s řešením úkolů, aby si žáci mohli výsledky své práce sami kontrolovat a učitel měl během vyučování čas na individuální práci se žáky, kteří to potřebují. Součástí každého výukového materiálů je i metodika - náměty na práci s výukovým materiálem - a tabulka pro žáky k sebehodnocení práce. Všechny materiály jsou ověřené v praxi, práce s nimi vede žáky k tomu, aby pracovali každý podle svých možností a schopností. Výukové materiály je aktuálně možné zakoupit pouze online. S našimi výukovými materiály Vás naučíme pracovat na našich webinářích zaměřených na diferencované vyučování nebo na prezenčních seminářích k tématu určených pro školní sborovny. S aktuální nabídkou těchto seminářů se můžete seznámit níže. S našimi výukovými materiály už 10 let pracují tisíce učitelů ve stovkách v celé České republice. Učitelé na našich výukových materiálech oceňují především podporu individualizace výuky a motivace žáků pracovat dle svých možností. Materiály jsou vhodné i pro domácí procvičování.

 

Výhradním dodavatelem našich výukových materiálů je od školního roku 2023/24 e-shop www.doskoly.cz - více zde. Dodací lhůta je cca 2 týdny, při objednávce nad 10.000,- Kč je poštovné a balné zdarma. 

Materiály můžete objednat také prostřednictvím objednávkového formuláře, který je ke stažení zde: 

Do objednávkového formuláře stačí doplnit fakturační údaje a dopsat počet k vybraným výukovým materiálům. Vyplněnou objednávku pak prosím pošlete jako přílohu emailu ve formátu .pdf nebo jako scan na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Vaše objednávka bude následně předána k vyřízení a bude Vám zaslána faktura.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ:

SOUBORY LAMINOVANÝCH KARET S DIFERENCOVANÝMI ÚKOLY (32 karet s úkoly + 32 karet s řešením úkolů, součástí každé sady je stručná metodická příručka a tabulky pro žáky na sebehodnocení své práce) - bližší informace o jednotlivých výukových materiálech včetně náhledu najdete po kliknutí na název vybrané sady

CENA 1 SADY PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/24:  490,- Kč

DIAGNOSTIKA A INTERVENCE - autorkou materiálů je Mgr. Jiřina Bednářová:

ČESKÝ JAZYK PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

MATEMATIKA PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

PŘÍRODOVĚDA: 

  • Ekosystém LES (pro 4. a 5. ročník) 

ANGLICKÝ JAZYK PRO 1. + 2. STUPEŇ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

MATEMATIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

ČESKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

NĚMECKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

FYZIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

ZEMĚPIS PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

CHEMIE PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

RUSKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

SOUBORY PRACOVNÍCH LISTŮ S ROZŠIŘUJÍCÍMI ÚKOLY URČENÉ PRO DIFERENCOVANOU VÝUKU (pracovní listy formátu A4  + řešení úkolů) 

ČESKÝ JAZYK A MEDIÁLNÍ VÝCHOVA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

SOUBORY DIFERENCOVANÝCH PRACOVNÍCH LISTŮ PODPORU ČTENÁŘSKÉ GRAMOTNOSTI (ke každému textu 3 úrovně úkolů) 

  • Čteme, abychom rozuměli 1 (pro 2. a 3. ročník) - cena 220,- Kč
  • Čteme, abychom rozuměli 2 (pro 3. a 4. ročník) - cena 220,- Kč
  • Čteme, abychom rozuměli 3 (pro 4. a 5. ročník) - cena 220,- Kč  
  • Psí úkoly (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií) - cena 220,- Kč 

PŘEHLEDY UČIVA DO ČESKÉHO JAZYKA (vhodné jako pomůcky nejen pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)