Individuální vzdělávací plán ve školní praxi - 8 hodin

TENTO SEMINÁŘ JE SOUČÁSTÍ NAŠÍ NABÍDKY OD ROKU 2014, OD ZÁŘÍ 2016 VÁM HO NABÍZÍME V NOVÉ PODOBĚ, KTEROU REAGUJEME NA ZMĚNY VE ŠKOLÁCH SOUVISEJÍCÍ S INKLUZÍ A SPOLEČNÝM VZDĚLÁVÁNÍM. SEMINÁŘ JE VHODNÝ K ŠABLONÁM 2.

Číslo akreditace: MSMT-7712/2017-1-311

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin  

Cílová skupina: seminář je určen výchovným poradcům, školním speciálním pedagogům, školním psychologům a učitelům 1. a 2. stupně ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií, kteří se podílejí na tvorbě a realizaci individuálních vzdělávacích plánů 

Lektor:  Mgr. Lenka Ondráčková

Přehled témat výuky:

  • Individuální vzdělávací plán v legislativě 
  • Individuální vzdělávací plán jako podpůrné opatření pro žáka se speciálními vzdělávacími potřebami
  • Spolupráce školy a školského poradenského zařízení při doporučení podpůrných opatření pro vzdělávání žáka se speciálními vzdělávacími potřebami
  • Organizační zajištění tvorby, realizace a vyhodnocování individuálních vzdělávacích plánů ve škole, spolupráce třídního učitele s ostatními vyučujícími žáka a s poradenskými pracovníky ve škole (výchovný poradce, školní speciální pedagog, školní psycholog)
  • Spolupráce rodiny, školy a žáka na tvorbě a realizaci individuálního vzdělávacího plánu
  • Podpůrná opatření realizovaná v rámci IVP - organizace výuky, metody a formy práce, hodnocení, asistent pedagoga, pedagogické intervence a předměty speciálně pedagogické péče
  • Tvorba IVP pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami na základě konkrétních kazuistik a doporučení školského poradenského zařízení

 

Cena: 990,- Kč

Termín konání semináře:  pondělí 16. 9. 2019 (8.30 - 15.30 hodin)

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA, vstup do budovy přes terasu; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek:  čtvrtek 12. 9. 2019

 

POZOR - TENTO SEMINÁŘ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT JAKO SAMOSTATNÝ SEMINÁŘ V RÁMCI NAŠÍ LETNÍ ŠKOLY KŘTINY 2019

Termín konání: středa 14. 8. 2019 (8.30 - 17.00 hodin)

  • cena semináře 990,- Kč v tomto případě zahrnuje nejen základní občerstvení, ale také oběd v hotelu Zámek Křtiny

Místo konání: ZŠ Křtiny, Křtiny 240 (obec v Moravském krasu cca 15 km od Brna)

Uzavírka přihlášek: seminář se určitě bude konat, přihlašování stále probíhá - konečná uzavírka přihlášek 30. 6. 2019

 

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Tento velmi úspěšný seminář je součástí naší nabídky od ledna 2014 a pravidelně ho realizujeme několikrát do roka. S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde:

 

Pokud Vás seminář zaujal, ale daný termín Vám nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude určen přesný termí dalšího konání tohoto semináře.


Přehled vzdělávacích kurzů