Hospitace jako součást hodnocení a sebehodnocení pedagogických pracovníků - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT-14522/2018-2-464

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní seminář

Hodinová dotace:  8 hodin 

Cílová skupina: seminář je určen především pro vedoucí pracovníky základních a středních škol - ředitele a jejich zástupce, případně vedoucí předmětových komisí a další pedagogické pracovníky, kteří se podílí na hospitační činnosti a hodnocení pedagogických pracovníků

 

Lektor:  RNDr. Petr Lukáš - více informací o lektorovi zde

Přehled témat výuky:

  • Právní zakotvení hospitační činnosti
  • Cíle hospitační činnosti
  • Příprava hospitace
  • Průběh hospitace a rozhovor po hospitaci
  • Rizika hospitační činnosti
  • Hospitace jako součást hodnocení a sebehodnocení pedagogického pracovníka - příklad dobré praxe
  • Využití hodnocení a sebehodnocení pedagogických pracovníků k jejich finančnímu ohodnocení 

 

Cena: 990,- Kč

 

Termín konání: pátek 11. 10. 2019 (8.30 - 15.30)

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: středa 9. 10. 2019

 

POZOR - TENTO SEMINÁŘ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT JAKO SAMOSTATNÝ SEMINÁŘ V RÁMCI NAŠÍ LETNÍ ŠKOLY KŘTINY 2019

Termín konání: středa 14. 8. 2019 (8.30 - 17.00 hodin)

  • cena semináře 990,- Kč v tomto případě zahrnuje nejen základní občerstvení, ale také oběd v hotelu Zámek Křtiny

Místo konání: ZŠ Křtiny, Křtiny 240 (obec v Moravském krasu cca 15 km od Brna)

Uzavírka přihlášek: seminář se určitě bude konat, přihlašování stále probíhá - konečná uzavírka přihlášek 30. 6. 2019

 

Na seminář v Brně se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. Pokud Vám potvrzení o odeslání přihlášky na email nepřijde, odešlete přihlášku prosím ještě jednou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno.

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.

 

Tento úspěšný seminář je v naší nabídce od listopadu 2015. Hodnocení účastníků realizovaných seminářů bylo velmi pozitivní, s vyhodnocením zpětné vazby se můžete seznámit zde: