Asistent pedagoga ve školní praxi - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT- 896/2018-1-47

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace:  8 hodin 

Cílová skupina: seminář je určen asistentům pedagoga z různých typů základních škol a nižšího stupně víceletých gymnázií

 

Lektor:  Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Systém péče o žáky se SVP v legislativním kontextu
  • Podstata podpůrných opatření
  • Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami - charakteristiky jednotlivých typů obtíží, popis změněných vzdělávacích potřeb
  • Kompetence asistenta pedagoga, charakteristické činnosti a způsoby práce
  • Spolupráce asistenta s pedagogem, role asistenta ve výuce, komunikace v průběhu vyučovací hodiny, koordinace činností. Dojednávání spolupráce s nemotivovanými učiteli
  • Vliv asistenta na klima třídy
  • Navázání kontaktu, spolupráce, podpora procesu integrace žáka se speciální vzdělávací potřebou
  • Spolupráce se zákonnými zástupci
  • Zdroje podpory AP (poradenští pracovníci ve škole a ŠPZ)

Cena:  990,- Kč

Termín konání: čtvrtek 4. 6. 2020 (8.30 - 15.30 hodin) - TERMÍN SEMINÁŘE PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH ZÁJEMCŮ RUŠÍME

Místo konání: Brno

seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Tento seminář je v naší nabídce od září 2014, nově jej nabízíme s časovou dotací navýšenou na 8 hodin. Se zpětnou vazbou z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde: 

 

 

 

Pokud Vás seminář zaujal, ale termín zatím není uveřejněn nebo vám daný termín nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude určen přesný termín dalšího konání tohoto semináře.

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY (PŘÍPADNĚ STŘEDNÍ ŠKOLY):